МЗС про переговори: Поки Росія вчиняє злочини в Україні, відповідь одна – на полі бою – Новини України

МЗС про переговори: Поки Росія вчиняє злочини в Україні, відповідь одна – на полі бою - Новини України

Фото: aa.com.tr

Міністерство закордонних справ відповіло на заяву російського міністра Сергія Лаврова про готовність Росії до переговорів із Заходом. Спікер відомства Олег Ніколенко написав у своєму Фейсбуці, що про переговори не може бути мови, поки російські солдати скоюють злочини в нашій країні.

– Заява Лаврова про готовність до переговорів не що інше, як чергова димова завіса, щоб виграти час на тлі поразок російської армії. Поки Росія продовжує чинити злочини в Україні, відповідь має бути одна – на полі бою, написав Ніколенко.

Як зазначив представник МЗС, єдиною реалістичною пропозицією має бути негайне припинення Росією війни проти України та виведення російських військ з української території за межі кордонів станом на 1991 рік.

– Той, хто справді прагне переговорів, не знищує енергетичну систему країни, щоб її населення замерзло взимку, не займається масовими стратами цивільних людей, не обстрілює житлові квартали, не оголошує мобілізацію додаткових 300 тис. військовослужбовців, не блокує постачання зернових, не висуває ульти, – Заявив він.

Йдеться про заяву міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова про те, що російський президент Володимир Путін “все ще готовий до переговорів щодо України”. За його словами, Росія чекає, коли Захід зможе “запропонувати якісь серйозні підходи, які сприятимуть розрядці напруженості та повністю враховуватимуть інтереси Російської Федерації”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни