МЗС Білорусі викликало посла України через нібито збиту українську ракету – Новини України

МЗС Білорусі викликало посла України через нібито збиту українську ракету - Новини України

Фото: facebook.com/belarusmfa

МЗС Білорусі викликало посла України через нібито збиття української ракети на території республіки. У Мінську вимагає “покарати винних” і заявили, що в майбутньому подібні інциденти можуть призвести до “катастрофічних наслідків”.

– У МЗС було викликано Посла України Ігоря Кізіма, якому було заявлено рішучий ‼️ протест у зв’язку із зафіксованим сьогодні пуском з території України зенітної керованої ракети С-300 у напрямку території Білорусі.

‼️ Білоруська сторона вимагає негайно провести ретельне розслідування обставин запуску ракети, покарати винних і вжити вичерпних заходів для виключення в майбутньому подібних інцидентів, які можуть призвести до катастрофічних наслідків, – йдеться у заяві.

За даними МЗС Білорусі, ракету збили сили військ ППО республіки, а її уламки знайшли на сільськогосподарському полі в районі села Горбаха Іванівського району Брестської області.

Міністерство оборони Білорусі раніше заявило, що ракету вразили “близько 10 годин”. Попередньо встановлено, що уламки належать зенітній керованій ракеті комплексу С-300, яка випущена з території України.

Вранці 29 грудня Росія вкотре здійснила масований ракетний обстріл України, сили ППО збили 54 із 69 ракет.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни