Музиканти Kalush Orchestra показали своїх мам

Для більшості шанувальників гурту Kalush та Kalush Orchestra їх лідер – Олег Псюк, але є жінка, яка завжди буде називати його “Олеже”. Це його мама Стефанія Іванівна, якій він і присвятив пісню Stefania. 19 Серпня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 849

Для більшості шанувальників гурту Kalush та Kalush Orchestra їх лідер – Олег Псюк, але є жінка, яка завжди буде називати його “Олеже”. Це його мама Стефанія Іванівна, якій він і присвятив пісню Stefania. У публічному просторі мама лідера гурта Kalush Orchestra з’являється рідко. Бо все, що стосується родини Олег Псюк намагається оберігати від ЗМІ. Сьогодні ж, він вирішив розповісти про свою маму трохи більше і поділитися архівними фото з нею.

Стефанія Іванівна живе у Калуші і працює у торгівлі. Має традицію зустрічати Олега, коли той приїзджає додому смачними варениками. І must have для неї, це спільний шопінг з дівчиною сина. Сам Олег характеризує свою маму, як дуже чесну і добру людину, яка завжди вислухає:

“Ну, і з якою ти точно не залишишся голодним, бо дуже вже вона любить готувати і навіть навчає мою Білоброву”, – додає лідер гурту Kalush Orchestra.

І якщо Олега Псюка маму шанувальники під час Євробачення-2022 могли побачити у соцмережах, то про мам інших учасників до цього дня було невідомо нічого… до цього дня, бо сьогодні всі учасники гурту Kalush Orchestra знайомлять своїх шанувальників з найріднішою людиною.

Світлана Анатоліївна, мама Тимофія Музичука. Саме вона прищепила своєму “Тімі”, так вона називала його у дитинстві, любов до музики. Жінка і сама має пряме відношення до музики – досі викладає у музичній школі у с.Поворськ, Волинській області, по класу «Бандура».

“Мама водила мене з самого дитинства у музичну школу, а я вже сам вибирав на яких інструментах хочу грати. А вже після школи, я навчався в тому ж училищі, де вона та її мама”, – ділиться Тимофій.

Сьогодні всі його знають як Саша Таб, а у дитинстві він був “Сашик” і “Зайчик” для своєї мами Ольги Олегівни.

Мистецтвознавець, закінчила Київський державний художній інститут (на той час, зараз – Національна академія мистецтв). Працює в Бюро науково-технічнної експертизи “Арт-Лаб”, менеджером.

“Водила мене по всім дитячим театрам і концертам, скуповувала на тиждень квитки і ходили. Довго шукала гарну школу, перевагу знайшла у ліцеї де був хор. Знала, що я люблю співати”, – ділиться Саша Таб.

“Найголовніша жінка у моєму житті”, – так називає свою маму Світлану Яремівну бек-вокаліст Kalush Orchestra, Джонні Дивний.
Жінка працює апаратником на Карпатнафтохімі і часто називає артиста “Андрік” або “Андрюшик”.

Мама Віталія Дужика, Іванна Анатоліївна, впевнена: те, що її син – один із переможців Євробачення, не випадковість, а результат довгих років кропіткої роботи над собою. Бо саме вона з батьком Вадимом плекали цю любов до музики і з другого класу віддали його вчитися у музичну школу.

Сьогодні жінка вчителює: викладає історію у школі на Волині. Сам Віталій, характеризує її, як дуже справедливу і чесну маму, а також зізнається, що хоча всі його знають як Віталій, для своєї мами він завжди буде “Вєталь”.

Мама Олександра Кондратюка, Леся Олександрівна, відвела його до музичної школи ще в п’ять років, щоб він навчався грати на сопілці.
Сама жінка дуже любить дітей та працює продавчинею на складі іграшок.

“Вона завжди підтримує мене в усьому. Хоча маму часто викликали в школу через мою поведінку, вона завжди називала мене “Сашунька”, навіть коли накосячив”, – зізнається учасник Kalush Orchestra.

Часто й зараз Леся Олександрівна телефонує до сина, щоб сказати декілька слів підтримки перед кожним його новим виступом в іншій країні.

Найзагадковішим учасником гурту Kalush Orchestra є КилимМен. Але сьогодні навіть він не втримався, щоб не познайомити своїх шанувальників з найдорожчою жінкою – мамою. Знайомтеся, КилимМама. Звісно, хотілось би більше дізнатися і про неї, але наш КилимМен не такий багатослівний, як інші учасники гурту, та й має бути хоч одна таємниця у колективі… тому сьогодні КилимМен ділиться тільки спільним фото.

Нагадаємо, що пісня Stefania гурту Kalush Orchestra, яка перемогла на пісенному консурсі “Євробачення-2022”, була написана Олегом Псюком на честь 60-річчя його матері Стефанії Псюк. Це був своєрідний подарунок найріднішій людині, а вже пізніше було вирішено показати під час національного відбору на “Євробачення” саме цю композицію.

Після 24 лютого 2022 року для багатьох українців пісня Kalush Orchestra Stefania набула нового сенсу. Наприклад, у ній є рядок “Ломаними дорогами прийду я завжди до тебе”, який ніби промовляє нам, що попри руйнування в містах та селах, люди спішать до батьківського дому, до своєї Батьківщини.

Мати Стефанію можна назвати і прообразом усіх українських жінок, які в умовах війни залишаються сильними та незламними, захищаючи рідну країну, її дітей та майбутнє.

Зараз ця після стала справжнім міжнародним хітом, і сьогодні у мережі можна знайти багато її версій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни