Музикант Олександр Положинський розповів про проблеми зі здоров’ям: Шансу стати офіцером немає – Новини України

Музикант Олександр Положинський розповів про проблеми зі здоров'ям: Шансу стати офіцером немає - Новини України

Фото: facebook.com/sashko.polozinsky

Творець групи «Тартак», який вступив до лав ЗСУ, Олександр Положинський розповів про проблеми зі здоров’ям. У Facebook музикант зізнався, що за 8 місяців у війську у нього “загострилися старі хвороби та виявилися нові болячки”. З цієї причини музикант не зможе здійснити свою давню мрію стати офіцером.

– 8 місяців я у війську. Зовсім небагато за військовою шкалою, ціла вічність за цивільним мірилом. 8 місяців роботи над собою, навчань, надій, розчарувань, здобутків, відкриттів, знайомств із новим та новими. На жаль, десь через пів року почало потрохи здавати здоров‘я. Проявилися якісь нові болячки, загострилися старі. Не те, щоби я зовсім посипався, але дещо почав здавати. На даний момент фізичний і, як наслідок, моральний стани терпимі, але далеко не ідеальні. Питання чи є шанс стати офіцером і приносити більше користі, здається, отримало остаточну заперечну відповідь. Занадто старий. Не біда. Але хотілося, – зазначив артист.

Положинський попросив шанувальників не називати його захисником та героєм, оскільки зараз він не перебуває на фронті. Наразі артиста перевели до іншого відділення створеної 47-ї бригади.

– Не так прикро, що нема шансів стати офіцером, як усвідомлення того, що мій потенціал людини, здатної приносити більше користі на іншій посаді, помітний лише мені. А може його насправді немає? А може просто такої посади не існує? Наразі мене перевели в інший підрозділ в межах нашої новоствореної 47 бригади. Ще не знаю повного обсягу своїх обов‘язків, але вже розумію, що займатимуся чимось більш схожим на те, чим займався до ЗСУ. Що ж – цісарю цісареве, – розповів він. – Хлопці рвуться на фронт і вже видно багато ознак того, що недовго їм чекати. Чи потраплю на фронт я – поняття не маю. Але поки, будь ласка, не кажіть мені, що я герой чи захисник. Бо так не є (хоч мені часто таке кажуть). Але як прийде наказ – зроблю все можливе, щоб його виконати.

Положинський вступив до лав ЗСУ у лютому 2022 року. Він заснував гурт “Тартак”, який покинув 2020-го. Сам колектив оголосив про розпад у січні 2022-го після 26 років роботи. Музиканти не розповіли, що це спричинило, але згадали, що зіткнулися з труднощами в шоу-бізнесі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни