“Муніципали” 6 разів викликали медиків “швидкої” для п’яних калушан

Інформацію про роботу відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради у 2022 році оприлюднили на офіційному сайті міськради. 04 Листопада, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 273 За 9 місяців минулого року інспектори викликали “швидку” 25 разів

Триває добра співпраця з працівниками Національної поліції, — звітує муніципальна інспекція. Неодноразово затриманих хуліганів, які в стані алкогольного сп’яніння порушують громадський порядок, передавали в поліцію для вжиття дієвих заходів, інформують “Вікна”.

Спільно з поліцейським офіцером громади складено 2 протоколи за ст. 175 та 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення за куріння в громадському місці та розпивання спиртних напоїв. Шість разів надавали домедичну допомогу громадянам, які були в безпорадному стані та викликали лікарів невідкладної медичної допомоги, щоб надати кваліфіковану медичну допомогу (за 9 місяців минулого року інспектори викликали “швидку” 25 разів).

З початком нападу росії на нашу Україну відділ муніципальної інспекції зосереджений на посиленому патрулюванні вулиць міста та об’єктів інфраструктури, забезпеченні світломаскувального режиму та виконанні різних видів оперативних доручень керівництва управління та міської ради.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни