Михайло Діанов переказав 3 млн грн дітям загиблих героїв “Азовсталі” – Новини Галича

У вересні сестра захисника “Азовсталі” Михайла Діанова розпочала збір коштів на операцію. Йому не вистачало 4 см в кістці. Втім з лікуванням йому допомогли безкоштовно, відтак він вирішив передати всі кошти для побратимів та їх родин.

Сьогодні у фейсбуці він розповів, що перевів частину коштів у розмірі 3 млн грн Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Він пояснив, що дуже багато часу і зусиль пішло на те, щоб переконатись, кому насправді можна довіряти. Адже благодійні гроші – це величезна відповідальність.

“Перші 3 млн гривень я перевів Асоціації родин захисників «Азовсталі». Організацією керують в тому числі самі азовстальці, і вони знають, яким сім’ям зараз найбільше потрібна допомога.
Коли я був в полоні, ми рахували кожен день як день, який наближає нас до волі. Це був єдиний шлях, як не зійти з розуму або не впасти у відчай. Ніхто не знав скільки цих днів буде. Але кожний наступний – це мінус один день в полоні. Кожний наступний давався все важче. Але я особисто знав, що мене вдома чекає донька. І дякуючи багатьом людям і кожному з вас, я отримав шанс обійняти її, спілкуватись з нею зараз, бути поруч”, – написав Діанов.

Він додав, що є й ті діти, які вже не побачать своїх батьків. Це найстрашніше. Ці гроші підуть дітям загиблих героїв “Азовсталі”.

  • Про те, чому сестра Діанова припинила збір коштів читайте тут.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни