Ми ще дуже далеко до перемоги, – Хливнюк з “Бумбоксу” висловився про ситуацію на фронті – Новини Галича

Соліст “Бумбоксу” Андрій Хливнюк з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у лави ЗСУ. Зараз він займається аеророзвідкою і бойовими операціями на Херсонщині. Проте, на думку артиста, до перемоги України у війні ще далеко.

Про це він сказав у новому інтерв’ю. Андрій Хливнюк наголосив, що не вважає себе героєм на війні і зазначив, що всім чоловікам треба готуватися до війни, адже перемоги не варто чекати найближчим часом, пише 24 канал.

На думку Хливнюка, всім українцям треба готуватися до війни.

Ще прийде черга всіх тих, хто дочі не відчув війни на собі. Допомагайте ЗСУ, бо це важливо… Ми ще дуже далеко до перемоги. Це тільки початок цієї війни”, – вважає лідер “Бумбоксу”.

Співак наголосив, що з нами воює країна з набагато більшим людським ресурсом, вона по-іншому ставиться до втрат на полі бою.

“Росія не зупиниться ні перед чим, щоб знищити нашу націю на нашу державу, щоб не дати нам показати, що частина пострадянської імперії може змінитися і жити нормальним життям”, – пояснив Хливнюк.

За його словами, єдина наша перемога на сьогодні – що Україна вже по той бік колючого дроту, по бік нормальних людей.

“Бо сотні років українці були цим мобілізаційним ресурсом та “гарматним м’ясом” Радянського союзу”, – додав він.

Андрій Хливнюк вже неодноразово заявляв, що він не хоче, щоб з нього робили супергероя. Він наголошує, що не є ним. На його думку, супергерої на війні – це піхота та артилерія, а не аеророзвідка тощо.

“Весь жах війни бере на себе піхота ЗСУ, а не спецпризначенці, які теж роблять важливу роботу”, – відповів артист.

До теми: Чоловіка, який не з’явився у військкомат за повісткою, засудили на три роки

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни