МВС оголосило розшук одного з улюблених підрядників мерії Івано-Франківська

МВС оголосило розшук одного з улюблених підрядників мерії Івано-Франківська

Міністерство внутрішніх справ оголосило розшук Романа Татумірака з с. Братківці, який переховується від органів досудового слідства з 2 лютого 2023 р. Минулого року його фірма виконала чимало робіт для франківської мерії. 

Інформація про розшук міститься на сайті МВС.

Статті звинувачення – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (191 ч. 3) та службове підроблення (366).

За даними аналітичної системи Youcontrol Татумірак є засновником товариства “Норд-Будінвест” зі статутним капіталом в 1800 грн. Фірма розташована в Братківцях Івано-Франківської ОТГ. 

У минулому компанія Татумірака виконала принаймні з десяток робіт з благоустрою. Зокрема, поточний ремонт вул. Кобзаря в с. Крихівці, вул. Вишневої там же, капітальний ремонт тротуару на вул. Є.Коновальця, так званий благоустрій (який насправді є капітальним ремонтом) прибудинкових територій біля будинків № 36,36 А,38 по вул. Незалежності, біля будинку №34 на вул. Береговій.

Також саме з ТОВ “Норд-Будінвест” було укладено договори на капітальний ремонт адміністративного приміщення в Опришівцях та Центру соціальної підтримки дітей та сімей.

Про ще одну з робіт цього підрядника “Галка” писала у жовтні 2022 р., коли роботи з благоустрою у с. Братківці Івано-Франківської ОТГ були виконані до офіційного оголошення закупівлі і без відповідного договору. Пізніше тендер скасували через “відсутність потреби”. 

 

Читайте також: Марцінків анонсував підвищення тарифів на воду. А це не заборонено під час війни? – фактчек “Галки” та думка штучного інтелекту (ДОПОВНЕНО)

Теги: Марцінків, Татумірак, Норд-Будінвест

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни