“Мріяв п’ять місяців”: військовий, що повернувся з полону, зворушив дзвінком кохану

Український військовий отримав конверт з фото, на якому він зображений з коханою, та запискою від дівчини, що весь цей час чекала його повернення додому. 17 Квітня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 55 На оприлюднених кадрах відображена перша розмова змученого українського бійця з коханою. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Український військовий, який повернувся з російського полону, зворушив українців першим дзвінком своїй коханій. Наш захисник п’ять місяців чекав цього моменту, пише УНІАН.

Щемливе відео оприлюднила керівник Центрального представництва координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юлія Приймак. На оприлюднених кадрах відображена перша розмова змученого українського бійця з коханою.

“Привіт. Як ти там? Як у тебе справи? Я вже вдома … Як я радий тебе бачити! Я мріяв про це всі п’ять місяців”, — каже військовий під час дзвінка додому.

Також він отримав конверт з фото, на якому він зображений з коханою, та запискою від дівчини, що весь цей час чекала його повернення додому.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни