Міжнародні турніри з покеру: як прийняти участь?

С кожним днем з’являється все більша кількість новачків та професійних гравців у покер та не тільки. Азартні ігри стрімко отримують популярність по всьому світу, в тому числі серед українських гравців.

Не так вже й давно в Україні була легалізована індустрія азартного бізнесу, але за цей час вже встигло з’явитися велика кількість площадок для гри у покер. Більшість з них пропонують гравцям турніри не тільки в межах країни, а й міжнародні чемпіонати.

Пропонуємо трішки більше дізнатися про покерні турніри, а також про те, як прийняти участь у турнірах міжнародного формату.

Що таке турніри у покер?

Покерний турнір — найголовніше змагання серед гравців в індустрії покерних розваг. Таке змагання може включати щонайменше двох гравців, які грають за одним столом. Тим не менше, кількість гравців може складати десятки тисяч людей з усього світу, які змагаються за тисячами різних столів одного турніру. Зазвичай переможцем окремого турніру стає той гравець, який виграє кожну фішку покеру в грі, а інші отримують місця в залежності від часу їх вибуття.

Різновиди турнірів у покер, які можно зустріти на сучасних площадках для гри

Сучасні покер-руми в Україні та поза її межами кожного року створюють велику кількість турнірів серед гравців у покер. Зараз усі любителі покеру можуть прочитати огляд руму ПокерМатч та почати грати. Участь в українському турнірі може прийняти будь який гравець, але для цього треба внести зазначений за умовами проведення чемпіонату депозит.

Зверніть свою увагу! Більшість покер-румів проводять турніри саме у межах однієї країни. Як правило, депозит за гру та вимоги до гравця значно відрізняються від вимог для участі в міжнародних турнірах. Прийняти участь у покерному турнірі міжнародного можуть лише гравці с великим досвідом та перемогами, які вони отримали в турнірах в межах країни.

Тим не менш, турнірі у покер можуть мати відмінності не лише по рівню проведення чемпіонату. На сьогодні відрізняють такі види турнірі:

  • багатостолові турніри;
  • турніри шутат;
  • турніри фріроли;
  • турніри з ребаями;
  • турбо турніри;
  • турніри-дуелі;
  • турніри з обмеженим часом;
  • спеціальні турніри.

Кожен вид покерних турнірів має свої відмінності, умови гри та обмеження. Щоб вибрати кращий варіант для власної гри, треба більш детально ознайомитися з кожним різновидом.

Зверніть увагу! Міжнародні турніри з покеру проходять лише на відомих середу усього світу площадках. Під час вибору турніру и реєстрації ретельно перевірте сайт площадки.

Як прийняти участь у міжнародному турнірі з покеру?

Якщо ви впевнені в своїх навичках та раніше вже приймали участь у чемпіонатах с гри в покер в межах країни, то можете перевірити свої сили у міжнародних турнірах.

Перед тим рекомендуємо, в першу чергу, обрати вид турніру у якому ви бажаєте прийняти участь і лише після того обирати сам турнір та площадку для змагання.

На жаль, існує велика кількість шахрайських сайтів, які беруть депозит на турнір, який не буде проходити. Намагайтеся віддавати перевагу раніше відомим вам площадкам, які мають гарну репутацію серед гравців та великий досвід роботи.

Приймаючи участь у турнірі пам’ятайте, що ви можете втратити гроші, не дивлячись на великий досвід гри та професійні навички.

Найбільш відома площадка для українських гравців, де вони можуть прийняти участь у міжнародному турнірі — це PokerStars. Покер-рум існує досить тривалий час і вважається одним із найкращих в Україні. Участь у турнірах PokerStars беруть кращі гравці з усього світу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни