Митрополит Володимир здійснив Чин вмивання ніг священникам

Сьогодні, 13 квітня, відзначаємо Великий Четвер Страсного Тижня. У цей день ми творимо спомин Тайної Вечері, яку перед своїми стражданнями звершив наш Спаситель Ісус Христос зі своїми апостолами. Ми силою і діянням Святого Духа, а також слуханням слова Святої Євангелії беремо безпосередню участь у цій події 13 Квітня, 2023, 18:30 Калуш Переглядів: 622 Сьогодні, 13 квітня, відзначаємо Великий Четвер Страсного Тижня Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє Івано-Франківська Архієпархія, інформують “Вікна”

У цей день в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Вечірню з Літургією Василія Великого, а також, наслідуючи приклад нашого Божественного Спасителя, здійснив Чин обмивання ніг одинадцятьом священникам та Владиці Миколі Семенишину, Єпископу-помічнику Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Спільно з Преосвященнішим Владикою Володимиром у храмі на Великій Вечірні з Літургією Василія Великого молилося численне духовенство, зокрема душпастирі Івано-Франківської Архієпархії, отці ректорату духовної семінарії, брати-семінаристи та чисельно зібрані вірні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни