Митрополит Епіфаній вдруге звершить Богослужіння в Києво-Печерській Лаврі

Богослужіння з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господнього, Митрополит Епіфаній звершить в Успенському соборі Лаври. 15 Січня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 210 Божественну літургію з нагоди Богоявлення Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 19 січня 2023 року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Урочисту Божественну літургію з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 19 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, інформує пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Належний дозвіл від Міністерства культури та інформаційної політики України Православна Церква України отримала, а з Національним заповідником “Києво-Печерська Лавра” підписано відповідну угоду.

Початок богослужіння — о 9 годині ранку.

“Просимо з розумінням поставитися до заходів безпеки та можливих обмежень, які діятимуть у зв’язку з воєнним станом. Запрошуємо українських вірних до спільної молитви”, — йдеться в повідомленні.

Раніше йшлося, що вперше за 300 років у знаковій для християн святині Києво-Печерська лавра на Різдво лунала українська служба. Зранку 7 січня Різдвяну урочистість у Свято-Успенському храмі очолив Предстоятель ПЦУ, Блаженніший митрополит Епіфаній.

Несподіванкою для вірян стала поява колядників у гуцульських строях. Хор “Еміс” Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ під супровід цимбалів і скрипки заспівав традиційні гуцульські колядки й привітав із Різдвом.

Більше — в публікації “Хором, який колядував у Києво-Печерській Лаврі, керувала 19-річна донька пароха із Завою”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни