Містер Біг із “Сексу і міста” зізнався у зраді дружині і заперечив сексдомагання – Новини України

Містер Біг із "Сексу і міста" зізнався у зраді дружині і заперечив сексдомагання - Новини України

Фото: Dimitrios Kambouris/Getty Images

Американський актор Кріс Нот, який зіграв Містера Біга у серіалі “Секс і місто”, вперше відреагував на звинувачення у сексуальних домаганнях. В інтерв’ю USA Today артист заявив, що єдиною його провиною у житті була зрада дружині.

– Я зрадив свою дружину, і це є руйнівним для неї і не дуже гарна картина, – поділився він. – Але це не злочин.

Кріс Нот також заперечує висунуті проти нього свідчення. Артист запевняє, що будь-які його контакти з жінками, включаючи зраду дружині, відбувалися за взаємною згодою.

– Ви придумуєте собі ті самі виправдання, що й багато чоловіків: це просто невеликий “танець” на стороні, і це весело. Ти нікому не завдаєш шкоди. Ніхто про це не дізнається, розумієте, і секс просто приємний. І багато людей хочуть зайнятися з тобою сексом. Це як “Ну, у мене більше не буде такої можливості”, – розповів про зраду Кріс.

Дві жінки звинуватили 68-річного Кріса у сексуальних домаганнях у грудні 2021 року, через тиждень після прем’єри серіалу “І просто так”, який є продовженням “Сексу і міста”. Пізніше ці ж звинувачення проти актора висунули ще троє жінок. Після скандалу колеги Нота за серіалом Джесіка Паркер, Крістін Девіс та Синтія Ніксон виступили із заявою, в якій підтримали жінок. Через звинувачення артист втратив контракт на 12 млн доларів з продажу свого бренду текіли, його зняли з ролі драми “Праведник”. Він також втратив рекламний контракт із Peloton, а його персонаж Містер Біг був вирізаний із фінального епізоду серіалу “І просто так”.

Кріс більше 11 років одружується з канадською актрисою Тара Вілсон. У пари є двоє синів: 15-річний Оріон та 3-річний Кітс.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни