Міськрада на Львівщині позбавила мандата сина нардепки Копанчук, який виїхав за кордон – Новини України

Міськрада на Львівщині позбавила мандата сина нардепки Копанчук, який виїхав за кордон - Новини України

Рудківська міськрада Львівської області позбавили мандата 22-річного депутата Дмитра Копанчука, який у січні виїхав за кордон і не повернувся. Як і його матір, народна депутатка Олена Копанчук, хлопець балотувався від партії “Слуга народу”. Про рішення міськради повідомив голова Рудківської громади Іван Лозинський у коментарі NGL.media.

На початку серпня NGL.media опублікувало розслідування про те, що Копанчук виїхав з України, супроводжуючи батька з II групою інвалідності. За місяць батько повернувся, а депутат ні. Через два дні після публікації до Рудківської міськради від імені Дмитра Копанчука поштою надіслали заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Нардеп Олена Копанчук історію із сином не коментувала.

Копанчук став депутатом міськради Рудок Львівської області у 20 років. У партійному списку “Слуги народу” він йшов під другим номером. 

27 липня Верховна Рада позбавила мандата Юрія Арістова, який під час війни відпочив на Мальдівах. 9 серпня мандат втратив Андрій Холодов, який у січні виїхав з України і з того часу не повертався.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни