Міському голові Броварів вручили повістку на засіданні виконкому

31 січня у Броварах, що на Київщині, під час засідання виконавчого комітету міської ради вручили повістки до військкомату міському голові Ігорю Сапожку та іншим присутнім чоловікам. 31 Січня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 341 Після отримання повістки потрібно упродовж 48 годин прийти в Центр комплектування Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Заступник начальника Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Григорьянц вручив повістки 9 присутнім. Першому — міському голові Ігореві Сапожку, інформує “Трибуна – Бровари”.

Також повістки отримають ще 98 чоловіків із Броварської громади.

Ті, хто отримав повістки, мають з’явитися в “військкомат” для уточнення облікових даних і проходження військово-лікарської комісії.

“Наші працівники вже проходили медкомісію. Але знову нас запросили на звірення обліку військової служби. Тому, дійсно, буду йти до військкомату для того, щоб звірити певні обліки і знову пройти відповідні комісії, якщо у цьому є потреба. Будемо виконувати те, що сьогодні державі потрібно”, — запевняє голова.

Міський голова Броварів додав, що він раніше вже отримував повістку, ходив до військкомату і навіть проходив медкомісію, пише “УП”.

Також повідомляється, що повістки отримали старости сіл Княжичі та Требухів Артем Мороз та Андрій Цахло.

Вони заявили, що підуть на військово-лікарську комісію та задля уточнення даних і закликають усіх, хто отримав повістки, наслідувати їхній приклад.

Після отримання повістки потрібно упродовж 48 годин прийти в Центр комплектування. При собі треба мати документи, які посвідчують особу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни