Міського голову Херсона Ігоря Колихаєва майже пів року утримують в полоні

Ігор Колихаєв — міський голова Херсона. Після повномасштабного вторгнення й окупації міста не покинув пост. 16 Січня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 250 Полонені, які бачили Ігоря Колихаєва, розповідають, що його фізичний стан дуже поганий Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

«Я маю тримати колектив, якщо поїду я, завтра всі розбіжаться і місто занепаде. Ми будемо разом чекати доки Херсон звільнять», — говорив Ігор Колихаєв.

Російські військові викрали його 28 червня 2022 року. З того часу рідні не мають з ним зв’язку. Син Ігоря Святослав дізнався хоч щось про батька завдяки тим, кому вдалося вибратися з полону, інформує Центр громадянських свобод.

За інформацією правозахисників, Ігоря Колихаєва спочатку утримували у Херсоні, потім — в Голій Пристані, далі — перевезли у Каланчак. За останніми даними, він перебуває у Чаплинці.

Полонені, які бачили Ігоря Колихаєва, розповідають, що його фізичний стан дуже поганий: він хворий, кволий, худий та знесилений. Йому не дають їжі й забороняють будь-кому ділитися з ним харчами. Не дозволяють й передавати теплі речі чи ліки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни