Міський голова Руслан Марцінків здійснив нічне патрулювання міста – Новини Івано-Франківська

Спільно з Нацполіцією, «Муніципальною вартою» та бійцями добровольчого формування територіальної громади «Галичина» Руслан Марцінків вийшов на патрулювання міста. 

Як тільки годинник показав 23:00, черговий патруль у складі воєнізованих формувань міста разом з очільником Івано-Франківська вийшли на піше патрулювання. Маршрут – від Білого будинку, через Ратушу, Вічевий майдан і до стометрівки. Злісних порушників комендантської години, на подив, не зустріли. 

«День на день не приходиться, на попередніх чергуваннях в нас були випадки, що виявлялися особи. Які і перебувають в розшуку, особи, які виявляються на території міста в нетверезому стані, або під дією якихось інших речовин. Вони передаються безпосередньо слідчій групі для вчинення процесуальних дій. Щодо сьогоднішнього патрулювання, на подив патрулювання дуже спокійне. Після оголошення комендантської години, тобто після 23-ї години ми побачили буквально 2-х громадян, які порушували комендантську годину», – зазначив командир ДФТГ1 «Галичина» Євген Данилюк

Натомість патруль перевірив, чи прислухались іванофранківці до прохання економити електроенергію. Ми побачили мінімальне освітлення вивісок, вітрин та рекламних елементів.  

«Зазвичай в нічний час в місті частіше трапляються злочини та правопорушення. А зараз, коли є комендантська година, людям хотів би подякувати  за громадянську позицію, за те, що здебільшого люди послухали і повиключали вивіски,  додаткове освітлення. Це суттєво економить електроенергію. Також дякую тим, хто патрулює: це національна гвардія,  це поліція і наше добровольче формування територіальної громади, які вже 8 місяців  охороняють спокій франківців», – поділився враженнями Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків

Патрулювання здійснюються на території ТГ, маршрути розробляє Нацполіція. Після цього учасники виходять разом на чергування. 

 

Міський голова Руслан Марцінків здійснив нічне патрулювання міста

 

Міський голова Руслан Марцінків здійснив нічне патрулювання міста

 

Міський голова Руслан Марцінків здійснив нічне патрулювання міста

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни