Міська рада додала грошей «Калушавтодору» на закупівлю солі

27 жовтня Калуська міська рада внесла зміни до Програми капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства Калуської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. 02 Листопада, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 157 Ілюстроване фото. Комунальне підприємство вже закупило 100 тонн кам’яної солі і 260 тонн піску

Загальний обсяг фінансування програми у поточному році не змінився і становить близько 74,5 млн гривень. Депутати перерозподілили 650 тис. гривень між комунальними підприємствами, інформують “Вікна”.

А саме, на таку суму зменшили фінансування на утримання зовнішнього освітлення міста та технічних засобів регулювання дорожнього руху для КП «Міськсвітло» (тепер для нього є близько 14,1 млн гривень). Це рішення пояснили економією на електроенергії для вуличного освітлення –  зараз його не вмикають.

Відповідно 650 тис. гривень додали на утримання дорожньо-мостового та зеленого господарства для комунального підприємства «Калушавтодор» – на такі ці вже є понад 48,5 млн гривень — більша частина видатків програми. Додаткові кошти «Калушавтодору» потрібні для закупівлі солі для зимового підсипання доріг.

Нагадаємо, у вересні комунальне підприємство вже закупило 100 тонн кам’яної солі і 260 тонн піску. Сіль купували за ціною 10 тис. гривень за тонну — на 1 млн гривень.

Загальна потреба у суміші для зимового підсипання доріг Калуської громади — у межах 1500 тонн на сезон. У жовті «Калушавтодор» оголошував на Прозоро закупівлю ще 200 тонн солі на 2 млн гривень. Однак 20 жовтня її скасували рішенням замовника «у зв’язку з допущенням технічної помилки». Нового тендеру на технічну сіль поки не оголошували.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни