Місць для поховань на калуському кладовищі вистачить на два місяці

Станом на зараз або викуплені або на етапі підготовки до викупу 14 земельних ділянок загальною площею близько 0,8 га, на які мають намір розширити кладовище. Цієї площі має вистачити для поховань на найближчі два-три роки. 09 Серпня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 497 14 викуплених земельних ділянок площею близько 0,8 гектара має вистачити на 2-3 роки Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це 9 серпня на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив міський голова Калуської громади Андрій Найда.

«На жаль, територія кладовища потребує розширення. Місць для поховань вистачить максимум на 2 місяці. Тому, наразі, вже викупили частину дачних ділянок, прилеглих до кладовища.

Сьогодні разом з першим заступником Мирославом Тихим, директором комунального підприємства «Екоресурс» Олександром Смолянським, начальником управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Тарасом Фіцаком напрацьовували механізми оперативних дій щодо проведення робіт з підготовки нової ділянки для поховань.

Ще одне не менш важливе питання — це благоустрій кладовища. Маємо намір до 24 серпня реалізувати асфальтування проїжджої частини кладовища, замінити бордюри поряд з Алеєю Слави!» — йдеться в повідомленні.

Як повідомляли “Вікна”, 27 липня 2023 року Калуська міська рада прийняла рішення про викуп земельних ділянок  для суспільних потреб: для розширення кладовища на Височанці мають намір викупити шість земельних ділянок для індивідуального садівництва в урочищі Височанка-Залісся загальною площею 0,3 гектара.

Рішення про викуп земельних ділянок для розширення кладовища приймали і раніше. Зокрема, вже завершено процес викупу семи земельних ділянок і вони перейшли у комунальну власність.   

Станом на зараз або викуплені або на етапі підготовки до викупу 14 земельних ділянок загальною площею близько 0,8 гектара, на які мають намір розширити кладовище. Цієї площі має вистачити для поховань на найближчі два-три роки.

Паралельно міська влада готує територію для облаштування нового кладовища. Зокрема, на початку року Калуська міська рада прийняла рішення, яким надала дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення кладовища в районі вул. Промислова, на виїзді з Калуша у напрямку Кропивника. За рішенням, орієнтовна площа земельної ділянки в районі вулиці Промислової, яку готуватимуть для розміщення кладовища, становить 30 гектарів. Для порівняння: площа кладовища на Височанці становить близько 15 га.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни