Мирослав Карабін поділився думками щодо вибору нового очільника Національного олімпійського комітету України

Не так давно, в Україні вибрали нового очільника НОКу. Ним став Вадим Гутцайт.

Своїми думками про цей вибір поділився Мирослав Карабін, передає Фіртка.

“Я можу навести такий приклад: я закінчив вищий навчальний заклад, і ви теж. Ми балотуємося на якусь посаду. Але ви, крім цього, попрацювали на організаційній роботі. Тобто, є певний життєвий досвід”, – говорить він.

Карабін зазначає, щоб прийняти таку роботу — це не просто сісти в крісло і керувати, потрібно знати певні нюанси, складності та вміти протистояти різноманітним перепонам, які можуть траплятися.

“І якщо взяти Олімпійського чемпіона Жана Беленюка, я нічого не маю проти нього, але Гутцайт має досвід, а Жан — ні. Потрібно було зустрічатися із людьми, запитати, чим допомогти, на що звернути увагу, де кошти взяти — це все рутинна робота, яку необхідно робити”, – зазначив голова Олімпійського комітету області.

Він вважає, що досвід та професійні знання повинні кожного року збагачуватися.

“Можливо, пройде певний період часу, і Жан прийматиме активну участь в різних аспектах нашої роботи, тоді ж, чому його не обрати? Вибори — це не тільки мій голос. Це — вибір багатьох людей. І що важливо, який великий відрив був”, – додав Мирослав Карабін.

 

Окрім цього, голова Олімпійського комітету області Мирослав Карабін розповів в інтерв’ю про зимові види спорту на Прикарпатті та неможливість виступу боксерів на Олімпіаді 2024

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни