Міноборони дозволило використовувати на фронті українські дрони зі штучним інтелектом

Штучний інтелект, максимальне корисне навантаження у 2,5 кг та автоматичний режим польоту: Міноборони допустило вітчизняні БпЛА SkyKnight до експлуатації у військах. 20 Серпня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 231 Ілюстроване фото. За допомогою штучного інтелекту дрон завжди зможе долетіти до цілі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Компанія-виробник дрона SkyKnight 2 подала свою розробку до Міноборони, коли почалася пришвидшена процедура оформлення допуску до експлуатації, інформують “Вікна” з посиланням на Міністерство оборони України.

Оборонне відомство супроводжувало компанію у процесі оформлення необхідної документації.

SkyKnight 2 доволі швидкий, потужний і водночас тихий.

Розробка дуже проста в керуванні. Якщо оператор вже має навички пілотування на DJI, Autel, на стабілізованих платформах, то SkyKnight 2 він засвоїть дуже швидко, орієнтовно – за тиждень.

Коли оператор визначить ціль, яку потрібно уразити, безпілотник летітиме до неї в автоматичному режимі, адже ним вже керуватиме бортовий комп’ютер.

Навіть через втрату зв’язку внаслідок глушіння ворожими засобами РЕБ, цей дрон все одно долетить до визначеної оператором цілі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни