Мінцифри запустило платформу “Дія. Освіта”: здобути професію можна з нуля – Новини України

Мінцифри запустило платформу "Дія. Освіта": здобути професію можна з нуля - Новини України

Фото: t.me/mintsyfra

Міністерство цифрової трансформації запустило навчальну платформу “Дія.Освіта”, яка допоможе опанувати нові професії з нуля. У додатку можна не тільки отримати корисні цифрові навички, а й повністю опанувати нову професію безкоштовно. Про це повідомляє Мінцифра.

– Через повномасштабну війну мільйони людей втратили роботу чи бізнес і змушені розпочинати життя спочатку. Саме тому проект «Дія». Цифрова освіта масштабується у платформу “Дія.Освіта”. Це сотні освітніх серіалів едьютейнмент-формату про найпопулярніші професії на ринку праці, симулятори з реальними завданнями, подкасти, вебінари, гайди. Особами ж курсів стали експерти, відомі діячі та лідери думок, – розповіли у міністерстві.

На платформі ви можете пройти повний цикл здобуття професії. Для цього потрібно:

зареєструватися та пройти профорієнтаційний тест; отримати рекомендації та обрати професію; переглянути освітній серіал; пройти симулятор, що імітує реальну робочу ситуацію; отримати сертифікат; знайти вакансії у своєму регіоні.

У міністерстві закликали не ігнорувати такої можливості. Українці можуть налаштувати персоналізоване навчання, щоб набувати нових навичок нелінійно та максимально ефективно, додали у Мінцифри.

З 10 травня у додатку стартувала програма “ЄВідновлення”, в рамках якої українці зможуть отримати кошти на ремонт їхніх будинків, які постраждали через війну. Максимальна сума – 200 тис грн. Заявки можна подавати через “Дію”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни