Міжнародний медичний корпус створить у Калуші “Простір для матері і дитини”

Міжнародний медичний корпус запропонував створити у Калуші “Простір для матері і дитини”, де будуть надаватися для матерів і малюків безкоштовні послуги, які не лише будуть у нагоді молодим матусям, а й допоможуть зберегти здоров’я і їм самим, і їх діткам. 04 Березня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 232 Прості буде надавати послухи матерям безплатно. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зокрема, було визначено місце розміщення «Простору для матері і дитини» — у дитячій поліклініці (Калуш, вул. Будівельників, 3).

Про це повідомила начальниця Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець, інформують  “Вікна”.

Загалом простір представлятиме собою велику офісну зону в форматі open space, а також ігрову частину, наповнену сучасними дидактичними та розвиваючими іграшками. Для всіх відвідувачів тут надаватимуться консультації психологів та соціальних працівників, групові заняття з різних напрямків, послуги в рамках програми грошової допомоги та набори для новонароджених. Також у просторі буде облаштовано зручний куточок матері та дитини, де можна буде змінити підгузок та погодувати маля.

Довідка. Міжнародний медичний корпус — це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни