Міжнародні донори запропонували облаштувати на Прикарпатті сенсорні та комп’ютерні кімнати

Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася робоча зустріч із представниками Благодійного фонду «СОС Дитячі містечка «Україна» та швейцарської організації допомоги дітям «Terra des homes». 20 Жовтня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 105 Йшлося й про обладнання  дитячих майданчиків за підтримки Благодійного фонду «Terra des homes»

Участь в зустрічі взяли фахівці департаменту охорони здоров’я ОДА, управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації та обласної служби у справах дітей.

Під час зустрічі обговорювали надання необхідної допомоги внутрішньо переміщеним людям, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

«Міжнародні донори, які працюють із дітьми внутрішньо переміщених осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, у дитячих будинках сімейного типу та дітьми, які прибули на Прикарпаття з інтернатних установ, потребують особливої уваги. Наші партнери запропонували проведення тренінгових занять, облаштування сенсорних та комп’ютерних кімнат. Співпрацюючи із міжнародними донорами, обласна військова адміністрація  вирішує питання щодо забезпечення ВПО житлом», — зауважила Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла про роботу щодо залучення необхідних фінансових ресурсів задля проведення поточних та капітальних ремонтів закладів, де проживатимуть ВПО, залучення для цього благодійних фондів, громадських організацій та волонтерів:

«Ми відчуваємо вашу підтримку та розраховуємо на подальшу співпрацю, щоби надати необхідну допомогу внутрішньо переміщеним людям. Все більше людей, які проживають у тих областях, де ведуться активні бойові дії, приїжджатимуть на Прикарпаття».

Зауважувалося, що у зв’язку із підготовкою до опалювального сезону необхідно оснащувати житло переселенців електрообігрівачами, генераторами та бойлерами.

Обговорювали і забезпечення дітей та всіх переселенців, які проживають на Прикарпатті, харчуванням, медикаментами, засобами гігієни, одягом, взуттям та необхідними канцтоварами.

Йшлося й про обладнання дитячих майданчиків за підтримки благодійного фонду «Terra des homes».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни