Міграційна служба області за рік видала 219 дозволів на імміграцію в Україну

З 2018 року міграційна служба оформляє іноземцям біометричні посвідки у вигляді пластикових карток. 

24 Січня,
2022,
17:30
Прикарпаття

Переглядів: 209


Найбільше іноземних студентів навчаються в національному медичному університеті

Упродовж 2021 року в УДМС в області оформлено і видано іноземцям 219 дозволів на імміграцію  в Україну. Іммігрант — це іноземець чи особа без громадянства, який отримав дозвіл на імміграцію і прибув в Україну на постійне проживання або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання, інформують “Вікна” з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області.

З 2018 року міграційна служба оформляє іноземцям біометричні посвідки у вигляді пластикових карток. Посвідки нового зразка, які оформляються в Україні, відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Торік в Івано-Франківській області іноземним громадянам оформлено 1009 посвідок на тимчасове проживання і 392 посвідки на постійне проживання в Україні.

Скориставшись опрацьованими матеріалами відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області, сформовано своєрідний міграційний паспорт Прикарпаття:

  • на території Івано-Франківської області постійно проживають 5877 громадян іноземних країн;
  • на Прикарпатті тимчасово проживають (станом на 1 січня 2022 року) 2549 іноземців, у тому числі: 1723 студенти, які навчаються у 3 вишах Івано-Франківська (найбільша кількість — у Івано-Франківському національному медичному університеті);
  • 523 осіб-іноземців, які прибули в Україну з метою возз’єднання сім’ї з особами, які є громадянами України, чи уклали шлюб з громадянами України;
  • 242 іноземних громадян, які прибули в Україну з метою працевлаштування і мають відповідний дозвіл на працю.

Відповідно до положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» продовжено строк перебування в Україні 146-ти іноземцям.

Торік міграційна служба області скасувала 318 посвідок на тимчасове та постійне проживання іноземних громадян в Україні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни