Міграційна служба Франківщини зобов’язала покинути територію України ще трьох іноземців

З початку року в Івано-Франківській області складено понад 130 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень іноземцями правил перебування в Україні, а також до відповідальності притягуються деякі громадяни України за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців. 02 Червня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 244 Правопорушники сплатили штрафів на суму понад 200 тисяч гривень. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Упродовж цього тижня працівники міграційної служби в Івано-Франківській області виявили 3 іноземних громадян, які не мали законних підстав перебувати в Україні, повідомляють “Вікна” з посиланням на Державну міграційну службу.

Зокрема, йдеться про 47-річного громадянина Республіки Судан, який свого часу навчався у виші в Харкові, але після завершення навчання у визначений законодавством термін не виїхав з України, натомість мігрував зі східних теренів нашої країни на Прикарпаття. Щодо іноземця ухвалено рішення про примусове повернення з України у країну походження або в треті країни, а також повідомлено про заборону відвідувати Україну упродовж найближчих трьох років.

Такі ж наслідки вчиненого правопорушення мала й 24-річна громадянка Туркменістану. Після перевірки документів працівники міграційної служби з’ясували, що дівчина порушила умови візового режиму, тобто своєчасно  не виїхала з України після закінчення терміну дії візи. Іноземна громадянка сплатила штраф і нехайно покинула територію України.

Тим часом аналогічне рішення про примусове повернення з України ухвалено щодо громадянки Нідерландів. Іноземка має сплатити штраф за порушення правил перебування в Україні і в червні виїхати за кордон.

З початку року в Івано-Франківській області складено понад 130 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень іноземцями правил перебування в Україні, а також до відповідальності притягуються деякі громадяни України за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців. Правопорушники сплатили штрафів до державної казни на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни