“Ми воюємо не кількісно, а насамперед, технологічно”, — командир 102 бригади Сил Тероборони

“Основне правило, запроваджене в нашій бригаді , — ми чуємо своїх солдат, а вони слухають нас”, — акцентує командир 102 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ імені Дмитра Вітовського з Івано-Франківщини полковник Володимир Логвіненко. 15 Березня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 260 “Прізвища багатьох солдатів нашої бригади будуть вписані в підручники історії”, — впевнений полковник Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Командир окремої бригади Сил ТрО ЗСУ полковник Володимир Логвіненко зазначив, що в бригаді воюють не кількісно, а насамперед, технологічно:

«Ефективно застосовуючи БПЛА, ми використовуємо в десятки разів менше снарядів, ніж ворог і завдаємо йому відчутних втрат», — розповів команди, повідомляють “Вікна” з посиланням на Міністерство оборони України.

Основне правило, запроваджене в нашій бригаді, — керівництво чує своїх солдат, а вони — слухають керівництво.

“І коли я приходжу в бліндаж, ми говоримо про ті речі, які їх турбують. І дослухаємося та виконуємо обіцянки. Так виникає довіра. Солдати бачать, що про них пам’ятають та дбають, і коли виникне необхідність, вони будуть мотивовані та готові виконати найскладнішу задачу. Бо довіряють командуванню”, — зауважив Володимир Логвіненко.

“Історія нас точно не забуде. Прізвища багатьох солдатів нашої бригади будуть вписані в підручники історії. І ми переможемо. Тому що люди, які пізнали смак волі, в неволі жити не будуть. Вони можуть загинути, але на життя в неволі не погодяться вже ніколи. І доля дала нам шанс відчути, що таке Незалежність. Тепер настав час її здобути”, — акцентує командир 102 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ імені Дмитра Вітовського полковник Володимир Логвіненко.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни