МИ ПРОДОВЖУЄМО БОРОТЬБУ! СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!! – Новини Івано-Франківська

Івано-Франківський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

 

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода у розмірах:

– особам рядового складу – 8 розмірів прожиткового мінімуму, що складає 20 064 гривень;

– особам сержантського і старшинського складу – 9 розмірів прожиткового мінімуму, що складає 22 572 гривні. 

2. Отримання підйомної допомоги у розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, який переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт або у зв’язку із передислокацією військової частини.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

4. Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямком, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

5. Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у Вищих військових навчальних закладах, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах – в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

6. Щорічна основна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

7. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

8. Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового житла. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

9. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі.

10. Соціальний захист сімей військовослужбовців.

11. У разі участі у бойових діях, отримання статусу «Учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

12. Можливість проходження військової підготовки за кордоном з подальшим проходженням військової служби на сучасних зразках озброєння та військової техніки.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0342)-75-46-43 або 067-371-01-42

ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ – ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У НАШУ СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!!!

 

МИ ПРОДОВЖУЄМО БОРОТЬБУ! СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни