Ми гнатимемо окупантів до нашого кордону, лінія якого не змінювалась — Президент України

Про це йдеться у зверненні Володимира Зеленського від 29 серпня. 30 Серпня, 2022, 07:30 Україна Переглядів: 134 Російським військовим настав час тікати, переконаний Володимир Зеленський. Фото: Генштаб ЗСУ

Збройні Сили України, наша розвідка, наші сили оборони роблять свою справу. І наші воїни не потребують жодних анонсів чи інформаційних хвиль у спину, звернувся Президент України.

За його словами, Україна повертає своє. І буде повертати Харківщину, Луганщину, Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину, Крим, обов’язково — всю нашу акваторію Чорного й Азовського морів — від Зміїного до Керченської протоки.

“Це буде. Це наше. І так само, як це розуміє наше суспільство, я хочу, щоб це розуміли й окупанти. Не буде їм місця на українській землі”, — акцентував Володимир Зеленський.

Ви не почуєте конкретики від жодної справді відповідальної особи. Бо це війна. І так — на війні, йдеться у зверненні.

“Але окупанти мають знати: ми гнатимемо їх до кордону. До нашого кордону, лінія якого не змінювалась. Окупанти її добре знають”, — додав Президент України.

Якщо вони хочуть вижити — російським військовим настав час тікати, переконаний Володимир Зеленський.

Якщо окупанти бояться повертатись до себе додому у Росію, то хай здаються в полон, і Україна гарантує їм виконання всіх норм Женевських конвенцій, запевнив очільник держави.

“Якщо ж вони мене не почують – матимуть справу з нашими захисниками, які не зупиняться, поки не звільнять усе, що належить Україні. І це не щось особливе. Це не щось таке, що нібито почалося. Ми говорили про це 187 днів”, — нагадав Володимир Зеленський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни