Метінвест запустив проект з протезування для українців

Метінвест запустив проект з протезування для українців

Фото: пресс-служба Львовской ОГА (архив) Метінвест допомагатиме з протезуванням постраждалим від війни

Проект спрямований на людей, які не можуть сплатити за гарне протезування. На першому етапі він буде включати співробітників групи компаній, пізніше його планують розширити.

Група Метінвест запустила гуманітарний проект, спрямований на допомогу українцям з протезування. Першим напрямом роботи стане протезування та реабілітація співробітників Метінвесту, які захищають країну, повідомила прес-служба групи у четвер, 8 грудня.

“З початку повномасштабної російської агресії потреби в протезуванні українських військових та мирних жителів через бойові дії значно зросли. Але самостійно сплатити протезування, вартість якого стартує від кількох десятків тисяч євро, може далеко не кожен. Саме тому ініціатива “Рятуємо життя”, започаткована компанією Метінвест Ріната Ахметова, вирішила допомогти постраждалим повернутися до повноцінного життя”, – йдеться у повідомленні.

Проект включатиме підготовку до протезування, встановлення протезів та подальше спостереження в українських клініках, а також фізичну та психологічну реабілітацію. На першому етапі він охопить 16 співробітників компанії та членів їхніх сімей, які перебувають в Україні та за її межами.

У найближчих планах – розширення програми та залучення до неї ветеранів війни та мирних жителів у регіонах, де працює Метінвест, додали у прес-службі.

“Також гумпроект “Рятуємо життя” планує створити україномовну освітню онлайн-платформу для фахівців у галузі протезування кінцівок та супутньої реабілітації. Її мета – ширше та більш системне розуміння потреб людини, яка втратила кінцівку, та якісніше надання послуг з протезування кінцівок та супутньої реабілітації”, – йдеться у повідомленні. 

У Метінвесті уточнили, що на курсах будутьвідеолекції та практичні завдання від викладачів з України, США, Великобританії та Швеції.

“Ініціатива “Рятуємо життя” з початку війни допомагає всім, хто цього потребує найбільше. Ми допомогли сотням тисяч українців продовольством та предметами першої необхідності, а лікарням -лікамита обладнанням. Абиподолати нові виклики війни, ми розширюємо нашу гуманітарну місію – запроваджуємо масштабну програму протезування та реабілітації для поранених ветеранів та мирних мешканців”, – прокоментував старт нового проекту генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков.

Раніше повідомлялося, що Метінвест приєднався до проекту Маші Єфросініної “Незламна мама”, в рамках якої надають допомогу жінкам, які постраждали від війни.

Нагадаємо, наприкінці жовтня група повідомила, що після початку агресії Росії вона втратила понад 500 своїх працівників, близько 600 отримали поранення. Загалом у ЗСУ служать близько 7000 співробітників Метінвесту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни