Мешканку Копанок оштрафували за самовільно встановлену огорожу

5 грудня У Калуші відбулося чергове засіданні адміністративної комісії, розглянуто дві справи про адміністративні правопорушення, — повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради. 06 Грудня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 1449 Ілюстроване фото. Жителька Копанок самовільно встановила огорожу, порушуючи природоохоронну зону річкового каналу

Обидві справи стосувалися порушення мешканцями громади Правил благоустрою населених пунктів, відповідальність за які передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За цією статтею, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 гривень) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності –  від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).

За рішенням комісії, правопорушницю, яка в селі Копанки самовільно встановила огорожу, порушуючи природоохоронну зону річкового каналу, який розташовано поруч, притягнуто до адміністративної відповідальності. На неї наклали 340 гривень штрафу.

Щодо другої адміністративної справи, то порушення стосувалось спалювання опалого листя на власному подвір’ї. Справу було закрито з підстав, передбачених кодексом про адміністративні правопорушення, — повідомляє міська влада.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни