Мешканка Прикарпаття Ольга Шуль свій 100-літній ювілей відзначила у храмі

Мешканка Коломийської громади Ольга Шуль відсвяткувала свій 100-літній ювілей. Її ще п’ятимісячним немовлям переселили із Польщі. Спочатку жила у Гвіздці, потім — у Коломиї. 08 Вересня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 865 Ольга Шуль відвідує церкву святого священномученика Йосафата уже близько 32 років. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У день столітнього ювілею іменинницю вітали троє дітей, шестеро внуків, шістнадцять правнуків і праправнучка. А ще — друзі, представники влади, парафіяни церкви святого священномученика Йосафата, куди 100-літня ювілярка завітала на подячну літургію, інформують “Вікна” з посиланням на НТК.

Ольга Шуль відвідує церкву святого священномученика Йосафата уже близько 32 років, і навіть свій сотий день народження відзначає у храмі.

Дочка ювілярки Любов Гончаренко-Шуль розповідає:

“В житті вона енергійна. Про всіх пам’ятає: чи день народження чи іменини, молиться за всіх. Як наш Ангел-Хоронитель: молиться зранку, молиться увечері і вервицю з рук не випускає”.

Детальніше — у сюжеті НТК:

Ольгу Шуль зі століттям привітав міський голова Коломиї Богдан Станіславський на своїй сторінці у Фейсбук.

“Від імені громади вітаю пані Ольгу з її століттям! Будьте здоровими, хай береже вас Господь і зустріти разом з всіма нами перемогу!”, — написав очільник Коломийської громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни