Мера Полтави Мамая засудили до п’яти років умовно за розтрату майна – Новини України

Мера Полтави Мамая засудили до п’яти років умовно за розтрату майна - Новини України

Фото: poltava.to

Міського голову Полтави Олександра Мамая засудили до п’яти років позбавлення волі через розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем. Але від покарання чиновника звільнили з іспитовим терміном на один рік, оскільки він визнав провину та пішов на угоду зі слідством. Мамай пообіцяв перерахувати 2 мільйони гривень на ЗСУ, а суму завданих громаді збитків відшкодував до бюджету. Про це пише кореспондент “Суспільного” із зали суду.

– Що спонукало мене до цієї дії, я досі не можу дати сам собі відповідь. Юридично ми всі перебуваємо на судовому засіданні, а морально винен у всьому лише я, – сказав Мамай під час засідання.

Згідно з результатами розслідування, Мамай у 2020 році у змові з директором та бухгалтером однієї з комунальних організацій ввлаштував на роботу двох жінок, які вели його домашнє господарство, а на підприємстві роботу не виконували й отримували платню. Це завдало місцевому бюджету понад 570 тисяч гривень збитків.

Протягом року Мамаю заборонено обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими функціями. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни