Мер Олешек: У місті є перші загиблі внаслідок підриву ГЕС – Новини України

Мер Олешек: У місті є перші загиблі внаслідок підриву ГЕС - Новини України

Фото: t.me/dsns_telegram

У підконтрольному російським загарбникам місті Олешки в Херсонській області вже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву Каховської ГЕС. Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо.

– Коли було підірвано Антонівський міст, окупанти відібрали всі плавзасоби. У місті немає човнів. Люди самоорганізуються та почали знімати інших з дахів. Є інформація, що у підтоплених населених пунктах росіяни людей не випускають. Вони знущаються з людей. МНС РФ не підключилося до вирішення проблем людей, які самі по собі рятуються. Люди збираються у центрі міста, у лікарні – там понад 300 осіб. Люди шукають притулку, де було б сухо, був дах над головою і виживати. Зараз туди може потрапити інфекція та заразити людей, – сказав він.

Рищук повідомив про перших загиблих унаслідок підтоплення. За його словами, цю інформацію йому вже підтвердили фахівці, однак точна кількість жертв наразі невідома.

“Вже є інформація про перших загиблих в Олешках. Мені прийшла підтверджена інформація. Написано: “Вже є інформація про загиблих”. Скільки людей я ще не знаю”, – заявив мер.

РФ підірвала греблю Каховської ГЕС у ніч проти 6 червня. Продовжує прибувати вода – упродовж 7 червня очікується, що її рівень збільшиться на метр. У трьох регіонах України вже оголосили про можливий спалах ботулізму та попросили не ловити та не купувати рибу. Вже почалося масове море риби.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни