Мер Мелітополя відреагував на оголошення міста “столицею” Запоріжжя

Мер Мелітополя відреагував на оголошення міста "столицею" Запоріжжя

Фото: Соцсети Окупанти вирішили “втішитися” столицею у вигляді столиці захопленої частини Запоріжжя

Окупанти стверджували, що захоплять Запоріжжя, але тепер оголосили “столицею” регіону Мелітополь, зазначив Іван Федоров.

Наказ гауляйтера окупованої частини Запорізької області Євгена Балицького про визнання Мелітополя “столицею” Запорізької області є початком капітуляції ворога на Запорізькому напрямку. Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону Єдині новини та опублікував відповідне відео у своєму Telegram-каналі у суботу, 4 березня.

За його словами, таке рішення окупантів – “це осиковий кіл у плани рашистів щодо подальшого захоплення територій України”.

Він також зазначив, що на початку окупації загарбники збиралися захопити Запоріжжя за три дні, що так і не вийшло.

Крім того, кілька тижнів тому російські пропагандисти і самі загарбники розповідали про “стрімке просування” на Запорізькому напрямку.

“Однак гучні заяви виявилися порожньою балаканиною”, – зазначив чиновник.

У результаті, у п’ятницю, 3 березня, окупаційна влада видала наказ про ухвалу Мелітополя адміністративним центром окупованої частини Запорізької області.

“Рашисти зрозуміли, що далі їм не просунутися, тож намагаються створити видимість “успіху” перед кремлівським начальством і втримати хоч якісь території”, – додав Федоров.

Глава міста додав, що завдяки Збройним Силам України російським окупантам це точно не вдасться.

Він упевнений, що ЗСУ звільнять Мелітополь вже зовсім скоро.

Раніше, 1 березня, Федоров анонсував, що російська окупаційна влада проведе псевдовибори на території Запорізької області і, зокрема, у Мелітополі.

На аеродромі Мелітополя висадили в повітря базу росіян – мер міста

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни