Мер Дніпра: Удар по багатоповерхівці прямий, жодного ППО. Жертв буде десятки – Новини України

Мер Дніпра: Удар по багатоповерхівці прямий, жодного ППО. Жертв буде десятки - Новини України

Фото: dniprorada.gov.ua

Десятки людей загинули внаслідок ракетного удару Росії по багатоповерхівці у Дніпрі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук заявив мер Борис Філатов. Він попросив прес-служби “великих керівників” припинити оновлювати кількість загиблих у режимі реального часу.

– Я б дуже просив великих керівників, а точніше, їхні прес-служби, які щогодини заявляють наввипередки, що «кількість жертв зростає, їх було 10,11,12,13 тощо», взяти паузу і трохи помовчати. Давайте дочекаємось закінчення рятувальних робіт. Жертв буде багато. Десятки. Це вже зрозуміло і без нескінченних звітів. Не нівелюйте тему в інформаційному просторі, розганяючи поточний звіт МНС, який кожен із керівників отримує автоматично в телефон, – написав він.

Також Філатов запевнив, що трагедія сталася внаслідок прямого влучення російської ракети до дев’ятиповерхівки. Мер Дніпра зазначив, що “цілий командувач Повітряних Сил” був змушений спростовувати слова радника Офісу президента Олексія Арестовича.

– І про Арестовича. Закриваючи тему. Заявляю чесно, як перед Господом Богом, ракетний удар був прямий. Жодного ППО. Просто косорукі е@лани стріляють «по площах». Такі вже у них ракети, – написав Борис Філатов у своєму фейсбуці.

Філатов розповів, що познайомився з Арестовичем у 2014 році. Він назвав його “чарівним Воландом” і заявив, що той “загрався”.

Станом на 12:00 офіційно було повідомлено про 21 загиблого внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Оновлені числа загиблих називають у ДСНС, Офісі президента, Дніпропетровській ОВА та Дніпропетровській обласній раді. У неділю у Дніпрі розпочався перший день триденної жалоби за загиблими в багатоповерхівці на житломасиві Перемога. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни