McDonald’s відновив роботу в Івано-Франківську

Ресторан працює з 09:00 до 21:00 по всіх каналах продажу та дотримуються розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonald’s. 02 Листопада, 2022, 17:30 Україна Переглядів: 173 Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу в Івано-Франківську

Сьогодні, 2 листопада,  заново відкрився McDonald’s в Івано-Франківську на вул. Миколайчука Івана, 2. Також відкриття продовжуються у Київській області: відтепер McDonald’s працює в Білій Церкві та у Броварах.

Ресторани працюють з 09:00 до 21:00 по всіх каналах продажу та дотримуються розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonald’s. Заклади закриваються під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Ресторан продовжує роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня. Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

З 24 лютого McDonald’s підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги постраждалим сім’ям і лікарням, які компанія втілює спільно з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників. Вже понад 130 тисяч продуктових наборів отримали постраждалі українці у тих містах, де це найбільше необхідно. А у програмі закупівлі життєво важливого медичного обладнання та гуманітарної допомоги для лікарень медичні заклади отримали 200 апаратів вакуумної терапії (ВАК-апаратів) для лікування обширних мінно-вибухових ран. Зараз компанія опрацьовує нові заявки від медичних закладів та організовує закупівлю ще 200 вакуумних аспіраторів. На гуманітарні потреби місцевим адміністраціям і благодійним фондам компанія передала понад 700 тонн продукції зі складів і ресторанів вартістю понад 70 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни