Масштабна ракетна атака: в Одесі, Харкові та Дніпрі чули вибухи – Новини України

Масштабна ракетна атака: в Одесі, Харкові та Дніпрі чули вибухи - Новини України

Вдень 14 січня російські окупанти знову випустили ракети по Україні. У низці регіонів працюють системи ППО, на жаль вже відомо про кілька “прильотів”.

Київ та область

Мер Києва Віталій Кличко повідомив про вибухи у столиці. Він додав, що зараз працює ППО. При цьому міський голова зазначив, що терористична атака на Україну продовжується.

Голова Київської ОВ Олексій Кулеба підтвердив, що в області працює ППО. Він закликав мешканців регіону залишатися у укриттях.

Львівська область

Голова Львівської ОВ Максим Козицький розповів, що росіяни вдарили по об’єкту критичної інфраструктури у Львівській області.

– Можливі перебої у постачанні світлом та водою. Залишайтеся в укриттях. Загроза продовжується, – додав він.

Харківщина

За словами голови Харківської ОВ Олега Синегубова, в регіоні було зафіксовано два “прильоти” ракет в об’єкт критичної інфраструктури.

– В даний час застосовуються аварійні відключення світла. На місці працюють екстрені служби. Інформація уточнюється, – додав він.

Дніпро

Російські військові вдарили по багатоквартирному будинку у Дніпрі. Під завалами перебувають цивільні. На місці влучення вже працюють ДСНС та інші міські служби. Поки що інші подробиці не розкриваються.

На вибухи в українських містах уже відреагували у Верховній Раді. Там назвали чергову атаку росіян “агонією”, запевнивши, що вона обернеться проти них самих.

– Дніпро… Вибухи по всій країні… Так виглядає чергова агонія шалених терористів. Запустити десятки ракет по мирних містах, по цивільній інфраструктурі, по житлових будинках, керуючись прагненням все знищити і зруйнувати. Все від безсилля та слабкості. У результаті це прагнення знищить саму РФ, – написав глава Ради Руслан Стефанчук.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни