Масова економія: як Івано-Франківськ зменшує споживання світла

У четвер, 20 жовтня, по всій Україні можуть вводити обмеження постачання електроенергії.

Так, з 7:00 години до 23:00 години користування електроенергією мінімізують — це стосуватиметься підприємств і заводів. У містах також обмежать вуличне освітлення, передає Фіртка.

Зокрема, як повідомив очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, сьогодні вечірнє вуличне освітлення не працюватиме. 

«Нам терміново потрібно зменшити використання електроенергії. Доведеться вимкнути вуличне освітлення.

Прошу мешканців максимально обмежити використання електроенергії, особливо з 20 жовтня, від 7:00 і до вечора», — заявив очільник міста.

Водночас ефірі радіо «Західний полюс» міський голова зазначив, що також у місті можлива часткова зупинка комунальних тролейбусних маршрутів. 

Тим часом світлофорні об’єкти не вимикатимуть.

Крім цього, на Прикарпатті ввели графік обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів. Зокрема, обмеження встановлені на 20-21 жовтня з 7:00 до 23:00 години.

«На електронні адреси клієнтів зараз надходять листи із детальнішою інформацією про обмеження споживання.

Такі обмеження спрямовані на збалансування енергосистеми та пришвидшення відновлення електромереж в регіонах, електромережі яких зазнали обстрілів», — повідомили у Прикарпаттяобленерго.

Зазначимо, що 20 жовтня по всій Україні потрібно бути готовими до віялових відключень електроенергії. Радник міністра енергетики Олександр Харченко розповів, що російські атаки серйозно пошкодили майже 40% загальної енергетичної інфраструктури. Відключення потрібні, щоб спростити процес її відновлення.

«Укренерго» повідомляє, що якщо вимкнення будуть, то вони триватимуть не більше ніж чотири години за добу. Це може статися з 7:00 до 22:00. Де саме і в який час будуть відключення — радять дивитись на сайтах операторів розподільчих мереж (обленерго). Причина обмежень — дефіцит потужності в системі. 

«Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше.

 Намагатимемось інформувати вчасно», — зазначає «Укренерго».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни