Маск відповів Кінгу, що задонатив $100 мільйонів для України – Новини України

Маск відповів Кінгу, що задонатив $100 мільйонів для України - Новини України

Фото: REUTERS/Jonathan Ernst/File Photo

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що задонатив Україні 100 мільйонів доларів. Так він відреагував у Твіттері на пропозицію письменника Стівена Кінга передати кошти за його синю галочку верифікації благодійному фонду Сергія Притули.

– Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, скільки ви пожертвували? (Ми відмовилися від грошей Міністерства оборони, до речі), – написав Маск у відповідь Кінгу.

Він також репоснув допис міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова від 24 жовтня 2022 року, де той подякував підприємцю за супутниковий інтернет Starlink.

22 квітня американський письменник Стівен Кінг запропонував власнику Twitter Ілону Маску перерахувати благодійному фонду Сергія Притули гроші, які витрачаються на синю галочку верифікації сторінки письменника в соцмережі. Кінг зауважив, що послуга коштує лише 8 доларів, тож “Маск міг би додати ще трохи”. Сергій Притула відреагував на допис Кінга, написавши: “Наш фонд отримав дуже серйозну рекомендацію. Продовжуємо працювати заради нашої перемоги!”.

Twitter почав видаляти сині галочки верифікації з акаунтів користувачів, які не підписалися на Twitter Blue, сервіс коштує 8 доларів на місяць. Стівен Кінг повідомив, що в його обліковому записі зазначено, що він підписаний на Twitter Blue, хоча це не так. Маск заявив, що «особисто оплачує» підписки на Twitter Blue деяких знаменитостей, зокрема письменника Стівена Кінга.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни