Маск розблокував Трампа у Twitter – Новини України

Маск розблокував Трампа у Twitter - Новини України

Фото: ДЖОНАТАН ЕРНСТ/REUTERS

За результатами опитування, проведеним власником Твіттера Ілоном Маском, акаунт екс-президента Сполучених Штатів Дональда Трампа розблоковано. Про це американський мільярдер повідомив у своєму Твіттері.

– Люди висловилися. Трампа відновлять, – написав Маск.

Також власник мережі оприлюднив результати свого опитування. У ньому взяли участь понад 15 мільйонів користувачів Твіттера – 51,8% з них підтримали розблокування профілю екс-лідера США. Голосування тривало майже добу.

Тим часом у Твіттері вже з’явився доступ до відновленого облікового запису Трампа. На нього підписалось понад 1,2 мільйона користувачів мережі. Остання посада політика датується січнем 2021 року.

8 січня 2021 року колишній президент США Дональд Трамп опублікував у Твіттері трихвилинний відеозвернення, в якому засудив штурм Капітолію своїми прихильниками. Водночас, він заявив про необхідність реформувати виборну систему країни. Тоді адміністрація мікроблогу заблокувала профіль політика, наголосивши на причині – “створення ризику подальшого підбурювання до насильства”. Сам Трамп звинуватив компанію у цензурі через блокування облікових записів та заявив, що подасть до суду.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни