Марцінків закликав записуватися у територіальну оборону

Треба бути готовими боронити рідну землю. З такою метою запровадили ініціативу з підготовки мешканців до можливих військових дій. На базі тирів освітніх закладів Івано-Франківської міської територіальної громади проводяться навчально-тренувальні стрільби з пневматичної зброї.

25 Січня,
2022,
16:30
Прикарпаття

Переглядів: 562


Навички стрільби можуть знадобитися для боротьби з ворогом, вважає Руслан Марцінків

Вони уже розпочались спершу для працівників виконкому міської ради та керівників департаментів, освітніх закладів, а згодом будуть проводитись і для містян. Також у планах — організація навчання з надання першої домедичної допомоги, йдеться на офіційному сайті Руслана Марцінківа, інформують “Вікна”.

Тренер-викладач з кульової стрільби ІФ ДЮСШ №3 Кирил Григор’єв каже, що на базі спортивної школи вже працюють чотири тири. Та на підході — ще два:

«У планах ще є відкриття тиру у ліцеї №4, тут проводяться ремонтні роботи. І вже на завершальному етапі  роботи в ліцеї №18, у мікрорайоні Пасічна. На тренування діти приходять із задоволенням. На базі ліцею №20 заняття проводимо тричі на тиждень. Секція з кульової стрільби проводиться безкоштовно. З розкладом можна ознайомитись на сайті ДЮСШ №3».

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, зараз проводиться набір у територіальну оборону. Можна йти служити за контрактом. Набирають 45 військовослужбовців. А також близько 600 осіб — у резерві.

Тероборона — це окремі війська у складі Збройних сил, чиє основне завдання — захищати від ворога місто, критичну інфраструктуру, виявляти диверсантів, які можуть працювати в місті. Будь-який громадянин може звернутися до центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат). Контактний номер чергового Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки: (0342) 75-46-43 (стаціонарний).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни