Маляр: Українські військові взяли Бахмут у півоточення – Новини України

Маляр: Українські військові взяли Бахмут у півоточення - Новини України

Фото: t.me/operativnoZSU

Російським окупантам не вдалося взяти в кільце Бахмут на Донбасі, внаслідок чого вони втратили контроль над частиною міста. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму телеграм-каналі.

– Ворогу не вдалося оточити Бахмут, і вони втратили частину панівних висот навколо міста. Тобто просування наших військ у передмісті флангами, яке і зараз триває, дуже сильно ускладнює ворогові перебування в Бахмуті, – повідомила чиновниця.

За її словами, ворогові доводиться оборонятися в частині міста, яка знаходиться під їхнім контролем, оскільки нашим захисникам вдалося взяти Бахмут в оточення.

– Наші війська взяли місто у півокруження, що дає нам можливість знищувати ворога. Тому ворогові, у тій частині міста, яку він контролює, доводиться боронитися. Наші захисники зберігають контроль над промисловими та інфраструктурними об’єктами та приватним сектором Бахмута в районі Літак, – наголосила заступник міністра.

Напередодні росіяни заявили, що нібито взяли Бахмут повністю під контроль. У Міноборони назвали цю інформацію фейком та підтвердили, що наші війська перебувають у місті. Тоді повідомлялося, що у Бахмуті спостерігається критична ситуація, але бої продовжуються.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни