Маляр розповіла про просування українських військ біля Бахмута – Новини України

Маляр розповіла про просування українських військ біля Бахмута - Новини України

Фото: t.me/annamaliar

У Міністерстві оборони України розповіли про ситуацію у Бахмуті та на Бахмутському напрямку станом на ранок 23 травня. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у своєму телеграм-каналі, що українські війська контролюють південно-західну околицю міста Бахмут у районі «Літак».

По флангах на півночі і півдні від Бахмута в ЗСУ є “незначне просування”. У самому місті Бахмут бої зменшились, Росія продовжує зачистку районів, взятих під контроль.

На Бахмутському напрямку активність наступальних дій РФ цієї доби дещо знизилась. Разом з тим кількість обстрілів стабільно висока.

– У передмісті тривають бої, ворог намагається зайняти вигідні позиції, але йому це не вдається. На певних ділянках ворог в обороні. Несе великі втрати, – написала Маляр.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив у своєму телеграм-каналі, що на Бахмутському напрямку битва продовжується, Сили оборони мають успіхи на флангах. Він також опублікував відео роботи підрозділу SIGNUM.

20 травня власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявив про взяття Бахмута. Міноборони РФ у ніч на 21 травня заявило про «визволення» міста. Міноборони України та президент Володимир Зеленський це спростували, бої продовжуються.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни