Маляр про ситуацію на Бахмутському напрямі: ЗСУ призупинили наступальний потенціал ворога – Новини України

Маляр про ситуацію на Бахмутському напрямі: ЗСУ призупинили наступальний потенціал ворога - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні сили України призупинили наступальний потенціал ворога на Бахмутському напрямку. Наразі сторони готуються до продовження боротьби.
Про це розповіла замміністра Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Як пояснила Маляр, російські окупанти сьогодні контролюють більшу частину Бахмута. У той же час, під контролем ЗСУ залишаються околиці на південно-західній частині населеного пункту та вхід до самого міста.

– Наступальність ворога зупинена. За новинами здається, що там затишшя. Насправді це не так, це лише враження. Ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів. Кількість обстрілів пропорційна тому, коли були найгостріші бої, – додала заступник міністра оборони.

Ворог у цей час займається перегрупуванням військ, замінюючи “вагнерівців” на регулярні війська. Українські воїни продовжують свою роботу та заважають росіянам реалізовувати свої плани. Завдяки тому, що ЗСУ зайняли частину висот навколо міста – їм успішно вдається ускладнювати завдання ворогові.

– Наші війська виконують важливе завдання. Було припинено просування ворога кілька днів тому. Це не означає, що вони стоять, вони виконують інші завдання, які ми не можемо оголошувати. Ці завдання спрямовано підвищення боєздатності. Те, що сьогодні здається затишшям, насправді обидві сторони готуються та посилюються до того, що продовжиться боротьба. Війна та боротьба за цей напрямок триває, – додала Маляр.

Раніше Маляр розповідала, що українська армія міцно тримає панівні висоти на півночі та півдні міста Бахмут, водночас просування призупинили з метою виконання інших завдань. За її словами, на Бахмутському напрямку ворог безуспішно наступав, але загалом наступальна активність знижена. Росіяни зробили ставку на завдання авіаційних ударів та інтенсивних артилерійських обстрілів.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни