Маляр повідомила, що необхідно ЗСУ для перемоги

Маляр повідомила, що необхідно ЗСУ для перемоги

Фото: Генштаб ЗСУ В Міноборони розповіли, що потрібно ЗСУ, щоб “дуже швидко” звільнити свої території

Українська армія не просто готова, а спроможна звільнити окуповані Росією територією “дуже швидко”, зауважила заступниця глави Міноборони.

Аби перемогти росіян у війні Україні потрібно багато зброї. Про це у суботу, 9 вересня, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Дух української армії не слабне, він такий же сильний, як і на початку війни. І при наявності паритетної, рівної з росіянами кількості зброї, хоча б рівної, нам би вдалося дуже швидко звільнити наші території”, – зазначила вона.

Водночас за словами Маляр, на сьогодні у росіян озброєння набагато більше, і це саме те, що уповільнює активність ЗСУ.

Вона зазначила, що українським захисникам аби звільнити усі окуповані території потрібна далекобійна зброя, а також протиповітряна оборона, щоб захистити небо та авіація. 

Окремо вона звернула увагу на брак боєприпасів. 

“Для того, щоб було зрозуміла різниця в боєприпасах: приміром, східний фронт, … Там росіяни в день вистрілюють снарядів іноді у вісім, у 10 разів більше, ніж у нас є можливість зробити те ж у відповідь. Що це за цифри? Минулого тижня, наприклад, було 8 000 обстрілів з російського боку. У боєприпасах це 380 000 снарядів”, – наголосила Маляр.

Раніше стало відомо, що українські військові знищили три новітні російські танки Т-90М Прорив у Донецькій області. Ворог зазнав втрат біля села Андріївка.

ССО показали знищення ворожого катера дроном

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни