Маляр повідомила про успіх ЗСУ на південному напрямку – за тиждень просунулись на 5 кілометрів – Новини України

Маляр повідомила про успіх ЗСУ на південному напрямку – за тиждень просунулись на 5 кілометрів - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні сили України продовжують наступ на південному напрямку і вже звільнили більше 260 квадратних кілометрів території. Протягом останнього тижня вони відбили 5 квадратних кілометрів, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

За її словами, основний напрямок наступу для України – південний, зокрема Мелітопольський напрямок. Ворог на цьому напрямку утримується в обороні, але ЗСУ успішно знищують його оборонні позиції.

Ганна Маляр зазначила, що ворог має перевагу в озброєнні і обстрілює Запорізьку, Херсонську та Миколаївську області. Вона також вказала на активне використання “Ланцетів” ворогом. Проте Збройним Силам України вдається здійснювати наступ на Мелітопольському напрямку, і вони вже звільнили деякі території, зокрема Роботине.

За останній тиждень українським військам вдалося звільнити 5,2 квадратного кілометра території на південному напрямку, а загалом під час контрнаступу – вже більше 260 квадратних кілометрів.

Контрнаступ ЗСУ України розпочався на початку червня і триває досі. Напередодні Генштаб повідомив про звільнення Кліщіївки. 

За словами начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, першу оборонну лінію вже деякими частинами прорвано, і операція з розриву сухопутного коридору між Росією та Кримом може бути завершена ще до настання зими.  

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни