Маляр: Події у Бєлгородській області були передбачувані – Новини України

Маляр:  Події у Бєлгородській області були передбачувані - Новини України

Фото: кадр з t.me/russvolcorps

Те, що наразі відбувається у Бєлгородській області РФ, є внутрішньою кризою, яка назрівала ще до повномасштабного вторгнення до України. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

– Тому що те, що робить Путін з Російською Федерацією тим, що він з нами веде війну, викликає невдоволення в усіх свідомих росіян. І те, що для них ганебно зараз діставати свій паспорт, що вони соромляться показати у світі, що вони – громадяни Росії, рано чи пізно повинно було призвести саме до того, що нині відбувається у Бєлгородській області, – сказала Маляр.

Заступник міністра оборони додала, що ініціаторами ситуації є не хто інші, як патріоти Росії.

– Всі розуміють, що цей режим треба змінювати. Ця критична маса просто назбиралася саме зараз. Це не те, що виникло раптом. Це невдоволення поступово накопичувалось, – додала заступник міністра.

Маляр  підкреслила, що внутрішньоросійські тенденції, що наразі спостерігаються у Бєлгородській області, є “передбачуваною внутрішньою російською кризою, яка назрівала ще до повномасштабного вторгнення РФ до України” і продиктована бажанням громадян змінити політичний устрій країни та “припинити криваву війну, яку розв’язав Кремль”.

 Вранці 22 травня Російський Добровольчий Корпус, що допомагає захищати Україну від вторгнення РФ, заявив про рейд в регіоні. В Україні заявили, що знають про ситуацію, але не мають до неї відношення.  В ніч на 23 травня в місті пролунав вибух у будівлі ФСБ.  

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни