Маленький син Олега Сенцова в США став громадянином України

Новиною у соцмережі поділилася дружина режисера і військового Олега Сенцова Вероніка Велч. 26 Січня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 64 Довідку про набуття українського громадянства Дем’янчику вручила посол України в США Оксана Маркарова Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Вероніка Велч пригадала, як майже рік тому відчуття війни висіло в повітрі. На київських вулицях помітно поменшало автівок, а шпальти газет майоріли гнітючими прогнозами західної розвідки. Нам же не хотілось вірити в очевидне, але дуже хотілось встигнути реалізувати все намріяне, — розповіла дружина Олега Сенцова:

“У один із тих сірих київських ранків чоловік сказав мені: «Не переймайся, ти завагітнієш, а я поїду на війну». Від цієї фрази по тілу пробігли мурашки. Ми хотіли дитинку, та це прозвучало як бартер з долею. Тоді у нас були зовсім інші плани та мрії. Ми вже ментально готуватись до еко, а путін реально готувався до війни. Я обурилась і відповіла, що не граю у всі ці quid pro quo. Олег же тільки посміхнувся і додав, що ця орда не зупиниться поки ми їх не зупинимо, а дітей ми будемо виховувати в вільній країні, на якій «обламають зуби» та закінчаться як сама імперіалістична росія, так і сам путін”.

Нещодавно у подружжя далеко від дому народився син, а його тато зараз на війні.

“Нині наша чудова пані Посол вручила Дем’янчикові довідку про набуття українського громадянства і ми стали ближчими додому, і до Перемоги. “Останніх не буде, бо всіх не подушать…”, подумала я, згадуючи Олегові слова “про дітей, війну, переможену орду та розвал імперіалістичної росії”. Перша частина чоловікового “пророцтва” збулась. Збудеться і друга. Слава Україні!” — йдеться в дописі.

Як відомо, у грудні в Олега Сенцова з Криму та Вероніки Велч з Івано-Франківська народився син.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни