Махінації з вугіллям: на Прикарпатті затримали директорів двох підприємств – Новини Галича

Отриманий від оборудки понад мільйон гривень підозрювані привласнили та розподілили між собою, завдавши державі збитків на вказану суму.

За процесуального керівництва Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру організованій групі у складі двох директорів приватних підприємств та начальнику підрозділу квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ), пише Галицький кореспондент з посиланням на спеціалізовану прокуратуру в сфері оборони Західного регіону.

Між директором вугільного підприємства-переможця відкритих торгів, посадовцем квартирно-експлуатаційної частини та підприємцем-постачальником був підписаний договір про постачання твердого палива для забезпечення потреб оборони.

Відповідно до умов цього договору постачальник зобов’язувався здійснити вчасну поставку вугілля, а замовник – прийняти його та оплатити.

Однак постачальник разом зі спільниками умисно здійснили поставку значно дешевшого та менш якісного вугілля, а також зменшили фактичні його об’єми.

Водночас посадовець КЕЧ свідомо не здійснив належну перевірку товару та підписав акти-приймання вугільної продукції та товарно-транспортні накладні, які і стали підставою для подальшої його оплати.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції у Івано-Франківській області за оперативного супроводу відомства.

Читайте також: У Калуші на понад 10 тисяч гривень шахраї ошукали жінку, яка хотіла купити телефон

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни